Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość rodzic

Co dalej ae szkolnymi autobusami w Gminie Zagorz

5 postów w tym temacie

Jako rodzic Mam pytanie kto odpowiada za wydanie decyzji o remoncie autobusow szkolnych na ktore poszlo duzo pieniedzy , czy ta sama osoba kazala teraz zlikwidowac te dowozy. A podobno Gmina jest biedna. Dla kogo wyremontowano te autobusy. Jezeli teraz Gmina sprzeda te autobusy za przyslowiowa zlotowke to mysle ze ktos powinien za to odpowiedziec. Ciekawe jak beda teraz wygladac dowozy dzieci do szkol.  Z tego co sie dowiadywalam nikt nie wie jak beda wygladac przewozy od 1 wrzesnia. to czegos tu nie rozumiem dlaczego likwiduje sie cos co dobrze funkcjonuje a w zamian nic sie lepszego nie proponuje.

Prywatna firma wozila dzieci na baseny i wiem jak to wygladalo . Albo autobus wcale nie przyjechal,albo sie spoznial,albo sie psol po drodze. Raczej ta sama firma niby wygra teraz przetarg na dowozy i ta samo beda one wygladac jak wyjazdy na baseny.

A pani dyrektor szkolnictwa w Gminie Zagorz zapewnia ae chodzi jej o lepszy komfort dzieci przy dowozach. Ale Ja tez czegos nie rozumiem,Jestem rodzicem i rozmawiam z innymi rodzicami dzieci dowozonych i nikt nie ma uwag do kierowcow ani opiekunow. Autobusy przyjezdzaja zawsze na czas ,nawet w zimie , kierowcy sa zawsze mili i pomocni. Komu zalezy na likwidacji tych dowozow i jaki ma w tym cel.

Jeśli to prawda z tymi autobusami, to proszę o medialną wypowiedź decydentów, dlaczego tak postępują. Należy wykazać koszty takich działań. I jeżeli nowy przewoźnik będzie tańszy, to nic nie usprawiedliwia takich decyzji. Nie tylko w życiu liczy się kasa. Oszczędniości trzeba szukać gdzie indziej.

"Jeśli to prawda z tymi autobusami, to proszę o medialną wypowiedź decydentów, dlaczego tak postępują. Należy wykazać koszty takich działań. I jeżeli nowy przewoźnik będzie tańszy, to nic nie usprawiedliwia takich decyzji. Nie tylko w życiu liczy się kasa. Oszczędniości trzeba szukać gdzie indziej."

I się stało. Zwolnili bardzo dobrego kierowcę, bardzo dobrego człowieka i w gminie Zagórz nie ma kto dowieźć uczniów do szkół 7, 8, 9 czerwca. Jeśli nie dowiozą rodzice, to uczniów nie będzie w szkole.

Obowiązek dowozu spoczywa na organie prowadzącym szkoły.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0