REKLAMA

Nowa hurtownia motoryzacyjna w Sanoku

|

Nowa hurtownia motoryzacyjna w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Jeśli jesteś motomaniakiem, właścicielem floty pojazdów firmowych, posiadasz chociażby jeden samochód w domu lub prowadzisz warsztat – ta informacja jest właśnie dla Ciebie. Już 24 kwietnia swoje drzwi otwiera hurtownia motoryzacyjna Inter Parts oddział w Sanoku. 

Jak podaje na swojej stronie internetowej:

Firma Inter Parts działa na rynku motoryzacyjnym od ponad 32 lat. To, co pomogło zbudować sieć stałych Klientów i pozytywnie wpłynęło na dynamiczny rozwój naszej marki, to bez wątpienia utrzymywanie najwyższej jakości obsługi i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów.

Tym, co nas napędza, jest chęć ciągłego rozwoju. Inter Parts nieustannie inwestuje w poszerzanie swojego portfolio produktowego, dba o bezpośrednią współpracę z czołowymi i znanymi na całym świecie producentami i oferuje artykuły najwyższej jakości. Szeroka oferta naszych produktów odpowiada trendom i wymaganiom rynku, co daje szeroki wybór wśród części motoryzacyjnych pochodzących z fabryk wielu renomowanych producentów.

Dla Sanoczan to ogromny plus ze względu na dostępność części „od ręki”, bo jak wiadomo dziś każdy z nas ma mało czasu a samochód jest wręcz niezbędny. Oddział w Sanoku będzie obsługiwać zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych: warsztaty samochodowe, firmy posiadające własne floty, a także sanockich przedsiębiorców z mniejszą ilością pojazdów.

Co bardzo istotne – części będzie można zamówić online przez terminal zakupowy, ale także telefonicznie pod numerem 505 522 533 czy na miejscu w oddziale.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z załogą oddziału podczas otwarcia 24 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00.

Znajdziecie nas pod adresem: Krakowska 2, Sanok (dawniej sklep Bella Auto / salon Fiata).

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

23-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym: