REKLAMA

SOLINA: Kobieta rzuciła się z zapory

SOLINA / PODKARPACIE. Wczoraj (11 kwietnia) w godzinach wieczornych służby zostały poderwane do akcji przy zaporze w Solinie. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta miała rzucić się do wody, chcąc odebrać sobie życie. Kobietę udało się uratować, została przewieziona do szpitala. 

 

– W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych nasz ZRM Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku stacjonujący w Myczkowie został zadysponowany do trudnej akcji na Zaporze w Solinie. Z wywiadu jaki otrzymaliśmy wynikało iż poszkodowaną miała być tonąca kobieta, która chcąc odebrać sobie życie wskoczyła z Zapory do wody. Interwencja ZRM zakończyła się sukcesem, a pacjentka trafiła do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – podaje w komunikacie Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe. 

PAMIĘTAJ! 

– Nie wstydźmy się o tym rozmawiać z zaprzyjaźnionym Ratownikiem, Pielęgniarką czy Lekarzem, którzy wiedzą jak pomóc! Pamiętajmy, że odebranie sobie życia jest najgorszym rozwiązaniem, bo DEPRESJA dzisiaj jest całkowicie wyleczalna, ale początkiem leczenia zawsze jest rozmowa – dodają ratownicy.

Telefon Zaufania Fundacji „Twarze Depresji” 22 290 44 42 Całodobowa Linia Wsparcia 800 70 2222 Dziecięcy telefon zaufania 800121212  

źródło: BPR SP ZOZ 


12-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.