Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Ostatni tydzień
 2. To jakaś kompletna bzdura parking przy cmentarzu na Starym Zagórzu - przecież nikt nie bedzie z niego korzystał bo i po co? To takie marnowanie pieniedzy mieszkańców w Gminy Zagórz przez burmistrza Nowaka i Radę Gminy moim zdaniem
 3. Wcześniej
 4. tylko po co nam ter parking? Pytam mieszkańców Gminy Zagórz po co nam ten parking? Czy to jest parking na "miarę naszych możliwości" ?
 5. Tak bardzo cieszymy się z parkingu koło cmentarza. Nareszcie. Dziekujemy władzom miasta, bo lepiej póżno niż wcale.
 6. WŁADZE gminy Zagórz stawiają na pomniki, ruiny klasztoru i parkingi przy cmentarzach i KOMPOSTOWNIE w tym samym czasie nie ma na szkoły ITD Dokąd zmierza Gmina Zagórz? Czy obecne władze gminy Zagórz powinny nadal rządzić ? Czy mieszkańcy chcą pomników, parkingów przy cmentarzach, kompostowni, wysypisk, odbudowywania ruin itd Czy gmina Zagórz nie ma lepszych sposobów na wydawanie kasy mieszkańców?
 7. Jestem zaskoczona działaniem Burmistrza Zagórza! piękny parkin buduje przy cmentarzu. Takich gospodarzy nam trzeba...
 8. Ludzie, nie macie podstawowej wiedzy o ratownictwie medycznym, a wypisujecie takie głupoty. Człowiek w nagłym przypadku jet wieziony karetką do najbliższego szpitala w którym jest możliwe udzielenie pomocy. Jak np. ktoś w Zagórzu, Lesku czy Ustrzykach ma udar czy zawał to i tak jedzie do Sanoka, tak to działa.
 9. Budują też parking obok cmentarza ale ten parking to jakiś obłęd przeinwestowany strasznie moim zdaniem. Nie wiadomo dlaczego tak drogo to ktoś zaprojektował i kto coś takiego zaakceptował do realizacji. Widać że nie maja co z kasą robić?
 10. Parking jest pod kościołem a trasę od Kościoła do ruin klasztoru trzeba przejść pieszo. Trasa 950 metrów około 12 minut na nogach.
 11. Witam. Jestem z daleka ale dzis będę w okolicach zagórza, chciałabym zapytać w jakiej odległosci od klasztoru jest parking? Google pokazuje że w bliskiej odległości ale gdzieś wyczytałem że ta droga jest zamknięta dla samochodów. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
 12. 100% racji tylko, że skąd to może wiedzieć ten prostak ukrywający się pod pseudonimem "podatnik gminny".
 13. Jakiś idiota piszący pod pseudonimem "podatnik gminny " nie ma żadnej wiedzy ale musi nap.....ać glupoty bo głupoty i insynuacje na tym wiejskim portalu to podstawa !! Gdybyś wioskowy tumanie miał jakiekolwiek pojęcie o tym co piszesz to wiedziałbyś, iż właścicielem drogi pomiędzy Zagórzem a Zahutyniem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad a nie Gmina Zagórz i to od GDDKiA wymagaj zbudowania tego chodnika, który faktycznie jest tam bardzo potrzebny !!!
 14. prawda o gminie się przyda - prawda o finansach gminy będzie wybawieniem dla jej finansów
 15. Więcej jest tego typu kwiatków - to że radni i ich rodziny nadal pracują w gminie to jest moim zdaniem nie etyczne i nie pozostaje bez znaczenia podczas głosowań na sesji. Zatrudnia się coraz więcej osób z rodzin radnych. To już powoli zaczyna być patologia! Taki wykaz bardzo się przyda. Wykaz pokaże jak "wiąże" i sami radni sobie wiążą ręce podczas głosowań
 16. W nagłych i skomplikowanych zdarzeniach pacjenci z terenu powiatu leskiego pacjenci wożeni są do szpitala w Sanoku pytanie dlaczego?
 17. Nie ma pieniędzy na most w Morochowie a są pieniądze na drogę na wysypisko zdumiewające im dłuższej się nad tym zastanawiam tym bardziej jest to zdumiewające
 18. Lecz się chłopie! Wszystko obracasz w "wojowanie". Już @Tomasz napisał "A co ma Nowak do szpitala? ". Jeśli widzisz wszystko w kolorach "wojowania" to musi cie to boleć.
 19. Czy Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wie, że Gmina Zagórz buduje drogi do wysypiska śmieci z pieniędzy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji? Kto napisał taki wniosek i kto podjął decyzję o tym żeby z funduszy MSWiA budować drogę do wysypiska? Jakie były kryteria naboru i kto oceniał projekt? Może portal esanok.pl Pana Tomasza Święcha zajmie się sprawą? Czy to nie dziwne, że kasa jest na drogę do wysypiska a nie ma kasy na chodnik między Zagórzem i Zahutyniem przy „drodze śmierci”? Jak to możliwe że znajdują się pieniądze w Gminie Zagórz do nie uczęszczanej praktycznie drogi do wysypiska a nie ma kasy na szkołę w Zahutyniu ? Czy Pan radny Wojnar i Różycki wiedzieli że budowana jest taka droga? W tym materiale widać że tabliczkę na której pisze że droga została sfinansowana przez MSWiA: http://esanok.pl/2017/gmina-zagorz-kto-wycina-drzewa-przy-drodze-na-wysypisko-smieci-film-zdjecia-00e2mp.html
 20. co chwilę widać jak rada lekką ręka przeznacza kasę na szpital a teraz mieszkańcy maja być wożeni do szpitala do Leska ?
 21. A co ma Nowak do szpitala? Chyba Ci się czytelniku coś pomyliło ? Przecież w sprawach szpitala decyzje podejmuje NFZ albo powiat? Co do stanowiska burmistrza to masz rację burmistrzem się bywa
 22. Mieszkańcy Gminy Zagórz duże pieniądze przeznaczają na szpital w Sanoku . Jakie duże pieniądze ?. Podał byś człowieku kwotę . Twoje wojowanie z obecnym Burmistrzem Zagórza stało się już zenujące . Chcesz być burmistrzem to stań do czystej walki wyborczej i przestań stosować te swoje sztuczki . Tak postępowałeś z burmistrzem Zającem potem z jego nastepcą a teraz z Nowakiem .
 23. Dlaczego mieszkańcy Gminy Zagórz mają być wożeni w nagłych wypadkach do leskiego szpitala? Kto odpowiada za tą decyzję? Jakie jest jej uzasadnienie? Dlaczego jak zwykle nikt nie konsultował tego z mieszkańcami? Dlaczego jest przyzwolenie na to żeby pieniądze przynależne w kontrakcie za ten rodzaj opieki szły do leskiego szpitala a nie do sanockiego? Mieszkańcy Gminy Zagórz duże pieniądze przeznaczają na szpital w Sanoku a tymczasem mają być transportowani w nagłych przypadkach do leskiego szpitala? Czy w Gminie Zagórz zawsze wszystko musi "stać na głowie"?
 1. Załaduj więcej aktywności