Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Ostatni tydzień
 2. Czy ktoś panuje nad tym co dzieje sie w Gminie Zagórz? Moim zdaniem władza jest do wymiany ze względu na całokształt
 3. W poprzednim tygodniu nie dał sołtys ogłoszenia o zebraniu księdzu ? Niech zgadnę dlaczego? Może się mylę.....
 4. Przecież tam są kwoty... http://www.bip.ires.pl/gfx/umig-zagorz/files/informacje/2017/26.05/Wykaz_osob_fizycznych_i_prawnych_oraz_jednostek_organizacyjnych_nieposiadajacych_osobowosci_prawnej_ktorym_w_zakresie_podatkow_lub_oplat_udzielono_ulg_odroczen.pdf http://www.bip.ires.pl/gfx/umig-zagorz/files/informacje/2016/Wykaz2.pdf
 5. Wczoraj odbyło się spotkanie wiejskie w Łukowym ale po Mszy Św. w niedzielę w poprzednim tygodniu nie było informacji o spotkaniu?
 6. Kolejny kierowniczy etat w Gminie Zagórz: ogłoszenie o konkursie na stanowisko Kierownika Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich http://www.bip.ires.pl/gfx/umig-zagorz/files/ogloszenia_o_naborze/2017/15.09/Ogloszenie_-_Kierownik_OSO.pdf http://www.bip.ires.pl/gfx/umig-zagorz/files/ogloszenia_o_naborze/2017/21.03/kwestionariusz_dla_ubiegajacego_sie_o_zatrudnienie.pdf Źródło: http://umig-zagorz.ires.pl/17927,17934,26988/26988/art22075.html
 7. spotkanie informacyjne ma odbyć się 19 września wtorek o godzinie 19.00 w MGOKiS w Zagórzu - czy jest projekt na liście rezerwowej?
 8. Dokładnie o pierdołach to dają ogłoszenia nawet w kościele ale jak są ważne sprawy np plan zagospodarowania miejscowości Łukowe czy wysypisko oraz kompostownia to kompostowe "szuje" milczą ?
 9. Moim skromnym zdaniem, wszystko, co jest darmowe, demoralizuje. Np. darmowe książki w szkole to wielkie nieporozumienie. Wychowywać trzeba inaczej. Rodzice dostają ulgę w podatkach, by zakupić dzieciom książki do szkoły. Dzieci, młodzież te książki szanują lub nie szanują. Najczęściej nie szanują. Wówczas mama i tato mówią jasno: " Nie poszanowałeś książek, to zapomnij o kieszonkowym na najbliższe np. sześć miesięcy." Trzeba zacząć na poważnie wychowywać młode pokolenie, by brało odpowiedzialność za swoje czyny, za zniszczone książki też, bo są to w skali kraju ogromne pieniądze.
 10. Wcześniej
 11. Sołtys i radny Antolak ogłasza w kościele, z poważaniem, że są darmowe jabłka i marchewka. W tym roku nie było darmowych jabłek? W innych miejscowościach gminy były?
 12. Moim zdaniem powinien radny i sołtys Antolak dać ogłoszenie, aby informację przeczytał ksiądz w kościele, by wszyscy mieszkańcy mogli się z tym zaznajomić
 13. Dlaczego nie ma zebrania wiejskiego w Łukowym w sprawie tak ważnego dokumentu jak miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Łukowe? Dlaczego urzędnicy urzędu nie referują tych zmian? Dlaczego "po ludzku" nie ogłosi się tego i nie wyśle mieszkańcom tak aby każdy wiedział co się dzieje. Dla jakich innych miejscowości powstaje taki plan ? Czy było coś na ten temat w biuletynie? Czy informacja jest tylko na BIP ? Dlaczego ten plan nie jest do wglądu na BIP a jeśli jest to gdzie jest do niego link? http://www.bip.ires.pl/gfx/umig-zagorz/files/PLANOWANIE_PRZESTRZENNE/2017/Ogloszenie_z_dn._21.07.2017.pdf
 14. Czy to prawda że na starym cmentarzu w Średnim Wielkim posadzono las - kto za to odpowiada i kto podjął taką decyzję?
 1. Załaduj więcej aktywności