Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Wcześniej
 2. W Zagorzu kradli wcześniejsi, a obecna władza pociotków, kumoterstwa i znajomości w gminie Zagórz brak wykształcenia, kompetencji i doświadczenia to na kilometry widać. Wszyscy o tom wiedza a nikt nic nie robi czyli zgadzacie z tym robili co chcą bez pytania was o zdanie.
 3. ...Podobno nawet Ministerstwo Edukacji potwierdziło, że prowadzący przedszkola mają rację w tym sporze!!! Ale czy decydenci Gminy oddadzą nieprawnie zabrane pieniądze?
 4. Radni i burmistrz do wymiany a wybory już za kilka miesięcy. PiS stawia na rodziny a Ci obciążają rodziny z dziećmi dodatkowymi kosztami za przedszkola i budują niepotrzebne rzeczy w gminie
 5. To prawda. Dotacje dla przedszkoli zostały zmniejszone. Nie znam powodu takiej decyzji. Zarządzający tymi przedszkolami znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. O przyczyny takiej decyzji trzeba zapytać u źródła. I stanowczo domagać się o rzetelną odpowiedź. Kogo zapytać? Każdy chyba wie.
 6. Czy to prawda że Gmina Zagórz zmniejszyła dotacje na przedszkola chodzi o przedszkola w Starym Zagórzu , Czaszynie i Tarnawie a konsekwencje są tego takie że rodzice musza więcej płacić za przedszkola? W tym samym czasie Gmina Zagórz wybudowała niepotrzebny parking na Wielopolu, za kilka milionów odbudowuje ruiny obok klasztoru czy buduje drogi do wysypiska oraz pomniki - jest więcej nikomu niepotrzebnych inwestycji nie konsultowanych z mieszkańcami czy precz przeciw mieszkańcom
 7. Pytanie jak sytuacja w Gminie Zagórz z Kompostowymi kłamcami
 8. http://gazetabaltycka.pl/promowane/cuchnaca-afera-z-urzednikami-w-tle
 9. Oddawanie szkół stowarzyszeniom nie jest dobrym pomysłem na polską oświatę. Od finansowania szkół jest rząd i samorządy.
 10. Dobry pomysł niech wszystkie szkoły w Zagorzu przejmą stowarzyszenia, społeczność lokalna będzie zadowolona i nie będzie słychać że narzekają
 11. W Mokrem jest Stowarzyszenie finansowanie inaczej ponieważ zamieszkują ten teren mieszkańcy "jako mniejszość kulturowa" . Proponuję żeby w każdej wsi gminy Zagórz otworzyć stowarzyszenie!!!!!:-)
 12. Szkołę w Mokrem już kilka lat temu przejęło stowarzyszenie i jakoś nie słychać żeby narzekali.
 13. Podkarpacki Kurator Oświaty zna sprawę szkoły w Zahutyniu. Pani Szczepek była w Kuratorium i pisała pisma w tej sprawie. Kurator jest przychylna prośbą rodziców, jednakże decyzja należy DO "CUDOWNEJ" RADY MIASTA I GMINY ZAGÓRZ!!!. Oni są organem w tej sprawie DECYZYJNYM!. Szkoda że trwa to ponad ROK
 14. Nie rozumiem, po co ten konflikt. Bo po co? Pan Wojnar, radny, ciągle kluczy (za rok nie powinien być radnym), dyrektorka szkoły milczy, władze miasta i gminy "chcą, a boją się, albo boją się i chcą". Moim zdaniem, Podkarpacki Kurator Oświaty powinien jasno powiedzieć: " nie dla likwidacji szkoły" i basta.
 15. Burmistrz mowi ze to nie chodzi o piebiadze wiec czemu jest problem. Czemu zniknęły wykazy o ilosci uczniow w poszczegolnych szkolach. W zahytyniu jest wiecej uczniów niż w niektorych klasach w gminie Zagórz
 16. Miala być sesja przed świętami, mieli sie dzielić opłatkiem, tak obiecali na ostatniej sesji. Trzeba sie zmobilizować i pójść pod gmine protestowac moze nawet taczki wziąść
 17. Są również niemałe pieniądze na prawników i przegrane sprawy sądowe. Bo przecież "oni" maja zawsze rację i nie ma dyskusji, gdy nawet działają niezgodnie z prawem. Prawda musi być po ich stronie.
 18. czyli władze Gminy Zagórz umywają ręce od szkoły w Zahutyniu? Dlaczego w gminie są pieniądze na niepotrzebny parking na Wielopolu obok cmentarza czy 1,5 mln złotych na odbudowę ruin przybudówki przy klasztorze ii zatrudnienie ludzi? a nie ma pieniędzy na szkołę ?
 19. W powyższym poście zabrakło słowa “stowarzyszeniu”. Są plany by szkołę przekazać stowarzyszeniu.
 20. Czy to prawda, że są plany przekazania Szkoły Podstawowej w Zahutyniu, które podejmie się jej prowadzenia. Są plotki, że było zorganizowane "poufne" spotkanie Burmistrza, radnego Wojnara oraz Pani Dyrektor Izdebskiej. Na stronie internetowej Gminy Zagórz jest informacja Sekretarza Miasta i Gminy Zagórz "...poszukiwana jest optymalna formuła funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Zahutyniu, która wychodziłaby naprzeciw społecznym oczekiwaniom." Oczekiwania mieszkańców Zahutynia są jednoznaczne - Szkoła Podstawowa w Zahutyniu powinna funkcjonować jako szkoła 8 klasowa na prawach szkoły publicznej.
 21. Nie marnowanie, tylko nie marnowanie. Znając język urzędniczy to jest kolejna inwestycja, inwestycja w wysokie krawężniki i żeby wiadomo kto mógł zarobić, bo kasa unijna przepadnie.
 22. To jakaś kompletna bzdura parking przy cmentarzu na Starym Zagórzu - przecież nikt nie bedzie z niego korzystał bo i po co? To takie marnowanie pieniedzy mieszkańców w Gminy Zagórz przez burmistrza Nowaka i Radę Gminy moim zdaniem
 23. tylko po co nam ter parking? Pytam mieszkańców Gminy Zagórz po co nam ten parking? Czy to jest parking na "miarę naszych możliwości" ?
 24. Tak bardzo cieszymy się z parkingu koło cmentarza. Nareszcie. Dziekujemy władzom miasta, bo lepiej póżno niż wcale.
 25. WŁADZE gminy Zagórz stawiają na pomniki, ruiny klasztoru i parkingi przy cmentarzach i KOMPOSTOWNIE w tym samym czasie nie ma na szkoły ITD Dokąd zmierza Gmina Zagórz? Czy obecne władze gminy Zagórz powinny nadal rządzić ? Czy mieszkańcy chcą pomników, parkingów przy cmentarzach, kompostowni, wysypisk, odbudowywania ruin itd Czy gmina Zagórz nie ma lepszych sposobów na wydawanie kasy mieszkańców?
 1. Załaduj więcej aktywności