REKLAMA

PORAŻ: Nie żyje 14-latka potrącona przez samochód!

W miejscowości Poraż około godziny 21:20 dyżurny KPP Sanok otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszych.

Kierujący pojazdem m-ki Audi, 40 letni mieszkaniec powiatu leskiego, potrącił dwie dziewczynki, jedna z nich była reanimowana na miejscu. Niestety, pomimo reanimacji jedna z dziewczynek zmarła.

– Sprawca, porzucił samochód na miejscu zdarzenia i oddalił się w kierunku lasu. Zaangażowanych w akcję poszukiwawczą było około 20 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym. Do zatrzymania sprawcy przyczynili się mieszkańcy. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości jak i również nie przyznaje się do winy – twierdzi że samochodem kierowała inna osoba. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Podejrzany najbliższe 48 godzin spędzi w policyjnej izbie zatrzymań – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

14-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.