REKLAMA

Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień w Warszawie. Zapraszamy na relację WIDEO

 

WARSZAWA. Już jutro (02.06) w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień. Zapraszamy na relację wideo, którą będziecie Państwo mogli śledzić za pośrednictwem naszego portalu. 

Na głównej stronie protestu możemy przeczytać: „Bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich.  Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli. 

W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty  ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań. 

„STOP NOP” od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny. 

Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy mamy szansę zrobić to w jednym czasie w wielu państwach. 

Razem! 3 czerwca 2017 roku!

Udział potwierdziła Słowenia, Serbia, Węgry, Czechy, Włochy, Irlandia i Wielka Brytania. Chorwacja i Austria protestowały już w kwietniu i maju.

Jak możesz pomóc?

  • Weź udział w międzynarodowym proteście przeciw przymusowi szczepień. Odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Warszawie o godz. 12:00. Spotykamy się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, skąd ulicami stolicy ruszy nasz marsz zmierzając na plac Zamkowy gdzie ok. godz. 13:00 będą przemawiać poszkodowani i wspierający protest. UBIERAMY SIĘ NA BIAŁO! 
  • Skontaktuj się z mieszkańcami innych państw żeby zorganizowali protest przeciw przymusowi szczepień w swoim kraju! Protest na ulicach wielu krajów sprawi, że o wydarzeniu będzie głośno! Tutaj >>> apel z prośbą o dołączenie do protestu po angielsku. 

Nie możesz przyjechać do Warszawy? 

Zorganizuj akcję „Zapal świeczkę” w swoim mieście pod siedzibą sanepidu w ramach Międzynarodowego Dnia Świadomości Powikłań Poszczepiennych – International Awarness Vaccination Injury Day.

Na czym ona polega?

1. Przygotuj „czerwoną kartkę” z nazwą powikłań jakie dotknęły Twojego dziecka po szczepieniach lub wydrukuj historie innych dzieci znalezione na http://stopnop.com.pl/category/czerwona-kartka/

2. Opisz ją #czerwonakartka

3. Zapal świeczkę pod siedzibą sanepidu

4. Zrób zdjęcie i przyślij do nas na email stopnop.protest@gmail.com

źródło: www.http://stopnop.com.pl/protest/ 

01-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.