REKLAMA

Dzień Matki w SP nr 1 w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, dzień, w którym nasze kochane Mamy obchodzą swoje święto. Święto to, jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja. Dlaczego właśnie w tym dniu? Być może dlatego, aby wszystkie najpiękniejsze kwiaty wiosny mogły być ofiarowane ukochanym mamom.

Ten wyjątkowy dzień wypełniony jest kwiatami, laurkami i serdecznymi życzeniami.

W równie uroczystym nastroju Dzień Mamy obchodzili uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu wraz z wychowawcą Joanną Różycką oraz w-ce dyrektor Bogumiłą Kawałkiewicz. Zaproszone mamy wysłuchały wzruszających wierszy i piosenek w wykonaniu swoich pociech. Dzieci obdarzyły Mamusie własnoręcznie wykonanymi, pięknymi laurkami, obrazkami i portretami.

Po występach zaproszono na słodki poczęstunek oraz konkursy i zabawy. Mamy zmierzyły się z niełatwymi zadaniami matematycznymi, a także starały się uzyskać jak najdłuższą obierkę z jabłek. Dzieci zaś, musiały wykazać się jak najlepszą znajomością upodobań swoich mam.

Uczniowie włożyli w przygotowanie uroczystości wiele wysiłku, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze Mam. Ta wyjątkowa uroczystość na pewno zapadnie długo w pamięci wszystkim obecnym.

źródło: materiały nadesłane
Jordan 11 Bred,
Retro Breds,
Bred 4s For Sale

27-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym: