REKLAMA

Zwłoki znajdowały się w stanie dalekiego rozkładu

MOKRE. Kim była kobieta? Jak doszło do jej śmierci? Jak dotychczas zdecydowanie więcej pytań niż odpowiedzi w sprawie znalezionych zwłok, w korycie rzeki Osława w miejscowości Mokre.

18 października około godz. 17 w miejscowości Mokre, na brzegu Osławy ujawniono zwłoki ludzkie.
– Zwłoki znajdowały się w stanie dalekiego rozkładu – informuje Izabela Jurkowska-Hanus, Prokurator Rejonowy w Sanoku.

Prokuratura nie udziela dokładnych informacji dotyczących znalezionych zwłok kobiety.
– W trakcie sekcji pobrano stosowne fragmenty kości, które posłużą prokuratorowi do dalszych badań identyfikacyjnych – dodaje Prokurator Rejonowy. Potwierdza natomiast: – Ciało kobiety było pozbawione odzieży.


Tydzień temu w miejscowości Mokre znaleziono zwłoki ludzkie. Ze wstępnych badań lekarskich wynika, że należą do kobiety w wieku 60-70 lat, na co wskazują między innymi zmiany chorobowe tj. miażdżyca oraz spore ubytki w uzębieniu. Kobieta była osobą niewysoką, wzrostu około 150-160cm. Wstępnie ustalono, że jej śmierć nie była wynikiem przestępstwa, tylko utonięcia. Najprawdopodobniej mieszkała na terenie powiatu sanockiego. Pobrano materiał DNA do dalszych badań. Z opinii lekarzy wynika, że zgon mógł nastąpić około 1,5 miesiąca temu.

Zwracamy się z apelem do mieszkańców powiatu sanockiego – jeśli od dłuższego czasu nie widują osób z sąsiedztwa odpowiadających rysopisowi, proszę sprawdzić czym może być to spowodowane lub powiadomić Policję.

Osoby, które po przeanalizowaniu opisu mogą wytypować, kim mogła być znaleziona kobieta proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 326 lub alarmowy 997.

 

KPP Sanok
Jordan Bred 11 Low,
Bred 11s For Sale,
Buy Bred 11s,

25-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»