REKLAMA

Rekordowa frekwencja podczas inauguracji zagórskiej plażówki! Kocur i Paryżak najlepsi! (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. Za nami I Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej. Rekordowa ilość, bo aż 26 par walczyło o Puchar Dyrektora MGOKiS w Zagórzu. Po 10-godzinnych zmaganiach najlepsi okazali się Kamil Kocur i Maciej Paryżak, którzy w finale pokonali Mateusza Łąckiego i Artura Gratkowskiego 21:8.

Bardzo wysoka temperatura i żar płynący z nieba nie zniechęciły siatkarzy do rywalizacji na zagórskim Zakuciu. Zaplanowany początkowo system brazylijski dla 16 par został zmieniony ze względu na zgłoszenie się do turnieju rekordowej ilości 28 drużyn. Większość par pochodziła z Zagórza, Sanoka i okolic ale także była para z Mielca oraz okolic Tarnobrzega.

W pierwszym półfinale spotkały się pary Artur Gratkowski/Mateusz Łącki z parą Paweł Zasadni/Grzegorz Janeczko, gdzie lepsi okazali się Gratkowski/Łącki wygrywając 26-24.

W drugim półfinale zmierzyli się  Kamil Kocur/Maciej Paryżak, którzy poradzili sobie z parą Miłosz Dżugan/Adrian Gratkowski wygrywając 21 – 14.

W meczu o 3 miejsce wygrała para Dżugan/Gratkowski pokonując Zasadni/Janeczko 21-15.

Finał to popis gry Kamila Kocura i Macieja Paryżaka, którzy bardzo szybko pokonali Artura Gratkowskiego i Mateusza Łąckiego wygrywając  21 – 8.

Pierwszy turniej potwierdził bardzo duże zainteresowanie siatkówką plażową na terenie powiatu sanockiego. Kolejne zmagania już w przyszłą sobotę (14.07). Zapraszamy wszystkich miłośników „plażówki”!

Zdjęcia dostępne na esanok.pl

Black Grapes Jordan Retro 5,
Jordan Black Grape 5,
Grape 5,

09-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: