REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ: To mieszkańcy wyznaczą priorytety działań! Konsultacje społeczne

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz serdecznie zaprasza mieszkańców gminy do udziału w badaniu ankietowym, w związku z przystąpieniem do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2022-2032. Badanie będzie trwało od 31 sierpnia do 15 września 2022 r. i wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Zagórz mogą wziąć w nim udział.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zagórz!

Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Zagórz. Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym. Badanie będzie prowadzone od 31 sierpnia do 15 września 2022 roku. W celu wypełnienia ankiety należy uruchomić poniższy link:

https://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-gminy-zagorz-na-lata-2023-2032

a następnie nacisnąć polecenie „Weź udział” znajdujący się po lewej stronie ekranu.

foto: archiwum redakcji

materiały nadesłane

31-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.