REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wandale, groźby i włamanie na konto bankowe

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu do sanockiej policji zwróciło się kilka osób, które zgłaszały niepokojące zdarzenia.

Wandale nie próżnują

09.08.2016 r.
Sołtys Poraża zawiadomił policję, że sprawcy uszkodzili mienie, wyginając metalowe elementy tablicy ogłoszeniowej. Ci sami wandale wyrwali razem z fundamentami dwa znaki drogowe, działając na szkodę Gminy Zagórz i Sołectwa Poraż. Straty oszacowano na 2000 zł.

„Fajny telefon. Wezmę sobie”

09.08.2016 r.
W jednej z restauracji przy ulicy Słowackiego w Sanoku skradziono telefon marki Samsung. O sytuacji poinformowała policję 20-latka, do której należał aparat. Wyjaśniła, że korzystając z toalety pozostawiła urządzenie na umywalce. Jego wartośc to 500 złotych. Telefon został przywłaszczony.

Włamanie na konto bankowe 

10.08.2016 r.
W Zagórzu kobieta przełamała zabezpieczenia i włamała się na konto bankowe i adres email 37-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ten zawiadomił o całej sytuacji policję. Zaznaczył, że osoba, która użyła haseł bez jego zgody i wiedzy, jest mu dobrze znana.

Śmiertelne groźby

13.08.2016 r.
W Sanoku na ulicy Jagiellońskiej mężczyzna groził śmiercią 32-letce. Mieszkanka powiatu sanockiego poinformowała policję, że osobiście zna tego człowieka, zaś groźby skierowane pod jej adresem wzbudziły u pokrzywdzonej obawę, że zostaną spełnione.

DSC01114

źródło: KPP Sanok

18-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.