REKLAMA

RZESZÓW. Zaginął 39-letni mieszkaniec Krasnego!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Grabowskim, 39-letnim mieszkańcem Krasnego. Zaginiony 3 lipca 2023 roku wyjechał z Dworca Głównego w Rzeszowie autokarem, z zamiarem dotarcia do Holandii, gdzie miał podjąć pracę zarobkową. Ostatni raz widziany był w Opolu, kiedy wysiadł z autokaru, pozostawiając w nim bagaże. Mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku, nie powracając do niego. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie z widoczną siwizną, nos prosty, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne.

Ubiór: brak informacji

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Rzeszowie ul. Rejtana 34 lub telefonicznie pod numer 47 821 3837 lub z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821 3311 lub 112.

źródło: MKP w Rzeszowie

zdjęcie: MKP w Rzeszowie


10-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.