REKLAMA

Wisła Kraków zamelduje się w Sanoku! Przygotowania do sezonu na obiektach Wiki

SANOK. Zawodnicy Wisły Kraków będą przygotowywać się do nowego sezonu Fortuna I ligi w Sanoku. „Biała Gwiazda” przejdzie kilkudniowe zgrupowanie na obiektach kompleksu Hotelu Wiki Sanok Events & Bowling. Zawodnicy prowadzeni przez Radosława Sobolewskiego spędzą w grodzie Grzegorza łącznie 4 dni. Drużyna okres przygotowawczy rozpocznie 3 lipca.

Na „Wiślaków” w Sanoku będą czekać znakomite warunki. Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami, siłownią, kompleksem SPA czy salą konferencyjną. Co najważniejsze kompleks dysponuje dobrą bazą piłkarską – posiada boiska zarówno z naturalną jak i sztuczną nawierzchnią. Sanocki kompleks sportowy gościł już znane zespoły m.in. ekstraklasową Stal Mielec czy drużyny z I i II ligi – Sandecję Nowy SączResovię i Stal Rzeszów.

Wisła Kraków w sezonie 2021/22 musiała przełknąć gorycz degradacji do Fortuna I Ligi. W minionym sezonie blisko była powrotu do Ekstraklasy. Kończąc rozgrywki na czwartym miejscu, drużyna zakwalifikowała się do baraży w których jednak uległa w półfinale Puszczy Niepołomice 1:4 i kolejny sezon spędzie na drugim szczeblu ligowym.

wiki-boisko2

źródło: Wisła Kraków S.A. / red.
fot. Hotel Wiki Sanok Events & Bowling

28-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.