REKLAMA

Noworoczne spotkanie z policjantami, którzy pełnią służbę na granicy Polski (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Codziennie podkarpaccy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z całego kraju, realizują zadania związane z ochroną polskiej granicy. W sobotę Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Jackiem Juwą spotkali się z policjantami z województwa mazowieckiego i śląskiego. Nie zabrakło słów podziękowań i noworocznych życzeń.

303-252662

Funkcjonariusze z Podkarpacia od kilkunastu miesięcy, codziennie realizują zadania związane z ochroną polskiej granicy na terenie województwa. W tych działaniach wspierani są przez funkcjonariuszy z całego kraju.

Z policjantami z Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach, Częstochowie, Płocku i Radomiu, którzy tegorocznego Sylwestra i Nowy Rok spędzą na służbie na terenie województwa podkarpackiego, spotkali się w sobotę w podrzeszowskiej Boguchwale, nadinsp. Roman Kuster Zastępca Komendanta Głównego Policji, mł. insp. Jacek Juwa Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz kierownictwo Zarządu CBŚP w Rzeszowie.

Zastępca Komendanta Głównego Policji przekazał funkcjonariuszom słowa wsparcia, ale też podziękowania za ich trud i poświęcenie. Wyraził wdzięczność za ich oddanie służbie. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie złożył wszystkim noworoczne życzenia, pomyślności, zdrowia, spokojnej służby i bezpiecznego powrotu do domu.

źródło: KWP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.