REKLAMA

PODKARPACIE. Tragedia na przejeździe kolejowym. Dwie osoby nie żyją. Roczne dziecko w szpitalu

PODKARPACIE. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Poniedziałek Wielkanocny w Jadachach pod Tarnobrzegiem. Na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia osobowego audi z szynobusem. W wyniku doznanych obrażeń, mimo reanimacji, zmarło małżeństwo, które podróżowało audi. 14-miesięczna dziewczynka trafiła, do szpitala, jej życiu nic nie zagraża.

303-238766
Wczoraj po godz. 16, dyżurny tarnobrzeskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe audi wjechało na przejazd kolejowy bez zapór i zderzyło się z szynobusem relacji Rzeszów – Stalowa Wola.

Mimo reanimacji, zginęło małżeństwo jadące audi, 32-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna, mieszańcy tej miejscowości. Pasażerką audi byłą 14-miesięczna dziewczynka. Dziecko trafiło do szpitala, życiu dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szynobusem podróżowało 10 pasażerów i 2 pracowników, nikt nie odniósł obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że 39-letni maszynista był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

303-238765

303-238764

źródło: KMP Tarnobrzeg


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

19-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.