REKLAMA

PODKARPACIE. 19-letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust

PODKARPACIE. Ropczyccy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kolbuszowskiej w Sędziszowie Małopolskim. 19-letni kierowca bmw uderzył w betonowy przepust. Trzech pasażerów pojazdu trafiło do szpitala.
303-238754
Do zdarzenia doszło dziś po godz. 4, na ul. Kolbuszowskiej w Sędziszowie Małopolskim. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec powiatudębickiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał do przydrożnego rowu, uderzając w betonowy przepust. Pojazdem podróżowały cztery osoby. Trzech pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe, co pozwoli ustalić dokładnie okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

303-238755

źródło: KPP Ropczyce

19-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.