REKLAMA

Zagórska wieczornica w Szkole Podstawowej nr 1 (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. 14 listopada w Szkole Podstawowej nr  1  w Zagórzu odbyła się uroczysta wieczornica dla rodziców poświęcona 94. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Program artystyczny pt. ” Ta, co nie zginęła ” został przygotowany przez uczniów klas od IV-VI i dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem nauczycieli: Moniki Frączek, Zofii Cypcarz, Elżbiety Rudy, Lucyny Sobolak.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Zebranych gości powitała v-ce dyrektor szkoły pani Bogumiła Kawałkiewicz, która zadedykowała ten wyjątkowy wieczór pamięci o tych, dla których wolność Ojczyzny była rzeczą najważniejszą, cenniejszą niż życie.

Uczniowie przedstawili bardzo wzruszający i piękny program, w którym słowo łączyło się z muzyką, a całość wzbogaciła dodatkowo prezentacja multimedialna.

Rodzice ze wzruszeniem przyjęli zaprezentowany montaż słowno-muzyczny, w którym patriotyzm wypływał z każdego słowa i każdej pieśni.

Z pewnością niezapomniane przeżycia, wywołane tą nietypową lekcją historii, pozostaną na dłużej w pamięci zaproszonych gości i biorących w niej udział uczniów.

 

Więcej zdjęć na esanok.pl

źródło: materiał nadesłany
White Varsity Red 6,
All University Blue 13s,
University Blue 13s For Sale,

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: