REKLAMA

SANOK: Protest w Urzędzie Skarbowym zakończony

SANOK / PODKARPACIE. – Protest przeciwko mściwości w traktowaniu podatnika przez US w Sanoku – tak swoją decyzję o rozpoczęciu protestu argumentował pan Roman Bieniek. Rozpoczęty 27 czerwca protest zakończył się jeszcze tego samego dnia. – Mężczyzna dobrowolnie opuścił budynek urzędu – informuje podkom. Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

O pokojowym proteście informowaliśmy w materiale: SANOK: Protest okupacyjny w Urzędzie Skarbowym! (VIDEO)

Podkom. Edyta Chabowska. Arch. IAS w Rzeszowie

– Po spotkaniu z z-cą Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Piotrem Baumanem, mężczyzna dobrowolnie opuścił budynek urzędu – informuje podkom. Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Roman Bieniek

– Po rozmowach z dyrektorem Izby Skarbowej w Rzeszowie zdecydowałem się zakończyć protest. Nie padły jednak konkretne propozycje załatwienia mojej sprawy na przyszłość. Jestem umówiony na kolejne rozmowy. Zobaczymy jaki efekt przyniosą – powiedział nam dziś rano Roman Bieniek.

Do sprawy powrócimy.28-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.