REKLAMA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zderzenie trzech pojazdów w Tarnawie Dolnej. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

TARNAWA DOLNA / POWIAT SANOCKI. W Tarnawie Dolnej ok. godz. 15.20 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się trzy pojazdy osobowe. W wyniku zderzenie jedna osoba odniosła obrażenia. Została przetransportowana do szpitala. Obecnie jeden pas drogi jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo.

Stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku otrzymało zgłoszenie po godz. 15.20 o wypadku w miejscowości Tarnawa Dolna. Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy osobowe. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie najbliższe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz jeden zastęp JRG Sanok. W chwili obecnej wszystkie jednostki są na miejscu. Osoba poszkodowana została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. – powiedział nam kpt. Paweł Giba, oficer prasowy oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.


19-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.