REKLAMA

Politycy PiS ruszają w Polskę. Rzeszów odwiedzi była premier

PODKARPACIE. PiS zapowiada „intensywny weekend”. Politycy partii odwiedzą wszystkie województwa. W Rzeszowie pojawi się Beata Szydło.

– Pragnę poinformować, że będziemy mieli intensywny weekend, zostaną odwiedzone właściwie wszystkie województwa, przy tym przekaz, z którym chcemy się zwrócić do społeczeństwa jest następujący: ta obecna władza obiecywała 100 konkretów, a prawda jest taka, że łamana jest Konstytucja, łamane jest prawo, przejmowane są organy państwa, w tym prokuratura – i to w sposób siłowy – tym samym sposobem zostały przejęte też media publiczne. Mamy do czynienia z taką podwójną grą – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

kaczynski2

Spotkanie z Beatą Szydło w Rzeszowie zaplanowane jest w niedzielę o godzinie czternastej w Hotelu Prezydenckim.

beata rzeszow

– Najpierw jedziemy do miast wojewódzkich, potem do wszystkich byłych miast wojewódzkich, a następnie do wszystkich powiatów. Chcemy dotrzeć do każdego powiatu, a później przyjdzie czas na skonkretyzowaną, prowadzoną od poziomu gminy kampanię samorządową – dodaje Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Polityk poinformował, że spotkania w regionach będa odbywać się w składzie sześcioosobowym.

Źródło: PiS/Fb

 

26-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.