REKLAMA

Promocja w Salonie Meblowym Vexon! Odbierz 30% rabatu na wybrane materace marki Sembella!

banerminatura

Skorzystaj z wyjątkowej promocji „UCZCIJ Z NAMI 30 LAT” i ciesz się snem najwyższej jakości z materacami Sembella. W Salonie Meblowym Vexon znajdziesz niepowtarzalne rabaty na wybrane modele materacy sprężynowych i piankowych.

Dlaczego warto skorzystać z promocji? Materace Sembella gwarantują odpowiedni komfort, zdrowy sen i maksymalne odprężenie. To również bogata oferta, umożliwiająca wybór produktu zgodnego z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Nasi wykwalifikowani Sprzedawcy służą profesjonalną pomocą w doborze towaru oraz odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Promocja w Salonie Meblowym Vexon to doskonała okazja, aby podarować sobie komfortowy sen na materacu najwyższej jakości. Materace Sembella dostarczą Ci niezapomnianych chwil relaksu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Odwiedź nasz Sklep Meblowy Vexon już dziś i zainwestuj w swój zdrowy sen z materacami Sembella. Bo zasługujesz na najlepszy sen w życiu!

Promocja trwa od 6 listopada 2023 r. do 15 stycznia 2024 r.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w soboty w godzinach 9:00-14:00. Salon znajduje się w Sanoku przy ulicy Jana Stapińskiego 2, dzielnica Dąbrówka.

Kontakt:

tel. 728 865 037
e-mail: sanok@vexon.pl

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

15-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: