REKLAMA

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu zaprasza na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą, które odbędzie się w dniu 6 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie placówki.

Łukasz Bajda (ur. 1986 r.) – doktor nauk humanistycznych, historyk, przewodnik beskidzki. Od urodzenia związany z Podkarpaciem, dzieciństwo spędził w Bieszczadach. Miłośnik podróży, literatury i badacz rodzinnej genealogii. Sekretarz redakcji czasopisma historyczno-krajoznawczego „Bieszczady Odnalezione”.

Autor kilkudziesięciu publikacji poświęconych historii i atrakcjom turystycznym Podkarpacia, w tym książek Balowie. Z bieszczadzkich lasów na salony Krakowa i Lwowa (2011), Nadleśnictwo Bircza Przewodnik. Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Birczańskie” (współautorstwo ze Stanisławem Orłowskim, 2016), Szlachta w Bieszczadach i na Pogórzu. Czasy saskie i stanisławowskie (2017), Po powiecie łańcuckim. Przewodnik (2017), Po powiecie przeworskim. Przewodnik (2017), Przeworsk. Przewodnik (2017) oraz Gmina Tyczyn. Przewodnik (2018).

źródło: UMiG Zagórz

29-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.