REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Pijani kierowcy na drodze. Teraz odpowiedzą przed sądem!

POWIAT SANOCKI. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę swoich pojazdów. Obydwaj kierowali, będąc pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

W piątek po godz. 11, w Bykowcach na ul. Starowiejskiej, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skuterem. Jadąca za nim kobieta, podejrzewała, że mężczyzna może być nietrzeźwy. O swoich przypuszczeniach powiadomiła policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że 39-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był pijany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila.

Z kolei wczoraj (26 listopada) około godz. 19, w Strachocinie, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że ma w organizmie promil alkoholu. Mundurowi zatrzymali 38- latkowi prawo jazdy.

Teraz obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

źródło: KPP Sanok
fot. archiwum policji

27-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.