REKLAMA

ZAGÓRZ: Ekopracownia otwarta. „Podnosi atrakcyjność i innowacyjność zajęć!” (VIDEO)

|

ZAGÓRZ: Ekopracownia otwarta. „Podnosi atrakcyjność i innowacyjność zajęć!” (VIDEO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dzięki udziałowi w projekcie „Ekopacownia – Zielone Serce Szkoły”, realizowanym w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, w dniu 13 października, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zagórzu oficjalnie otwarto Ekopracownię.

Jej powstanie było możliwe dzięki środkom pozyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Nowocześnie wyposażona sala stała realnym „Zielonym sercem naszej szkoły”. Zakupiliśmy między innymi nowoczesne laptopy, programy interaktywne, w tym program „Profesor Why”, zestawy do mikroskopowania, oraz badania wody, gleby, powietrza. Podnoszą one atrakcyjność i innowacyjność zajęć edukacyjnych.

Stwarzają warunki do doświadczalnego pozyskiwania wiedzy oraz przyczyniają się do kształtowania wśród społeczności szkolnej świadomości ekologicznej i odpowiedzialnych postaw za stan środowiska, w którym żyjemy. Wierzymy, że dzięki tej pracowni będziemy mogli na wysokim poziomie wykształcić młode pokolenie ekologów, gotowych troszczyć się o naszą planetę.

Grafika poglądowa.

19-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.