REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ bez zadłużenia na koniec roku! Historyczna chwila (VIDEO)

|

GMINA ZAGÓRZ bez zadłużenia na koniec roku! Historyczna chwila (VIDEO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz zabezpieczyła środki na pokrycie ostatnich zobowiązań, co oznacza, że na koniec roku, zadłużenie samorządu wynosić będzie 0 złotych. To bardzo ważny moment dla całej jednostki, która w ten sposób chce przygotować się na nowe perspektywy finansowe i realizację kolejnych, ważnych dla mieszkańców inwestycji. Więcej w NASZEJ RELACJI VIDEO.

Jak zaznacza burmistrz Zagórza Ernest Nowak, brak zadłużenia na koniec roku nie oznacza, że w gminie w ostatnich latach mało się działo. Zrealizowano wiele inwestycji kanalizacyjnych, drogowych i oświatowych. Zejście z długu, choć nie było łatwe, ma pozwolić zabezpieczyć wkłady własne na duże inwestycje w najbliższych miesiącach i latach, w ramach otwierających się, dużych i atrakcyjnych perspektyw finansowych.

Trud spłacenia zobowiązań podjęto w ramach ścisłej współpracy, ale też opracowanego i realizowanego krok po kroku kilkuletniego planu. Gmina Zagórz, w nowy rok, wejdzie bez długów, za to z precyzyjnym pomysłem na sprostanie zbliżającym się wyzwaniom.

WIĘCEJ W NASZEJ RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

30-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.