REKLAMA

Na pograniczach kultur i narodów. Zaproszenie na konferencję

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku – Instytut Nauk Społecznych zaprasza na XI Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Na pograniczach kultur i narodów”, która odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 14-16 września 2023 roku w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Początek o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej, budynek A.

Celem organizatorów jest przedstawienie złożoności problematyki pograniczy rozumianych nie tylko w kategoriach przestrzenno – etnicznych, ale także jako miejsca spotkania się odmiennych zbiorowości, zróżnicowanych nie tylko społecznie, ale także religijnie, kulturowo z ich wzajemnym oddziaływaniem na siebie. Do spotkania i naukowego dialogu zapraszamy badaczy różnych specjalności z ośrodków naukowych w kraju i z zagranicy, zakładając szeroki zakres prezentacji problemów w wymiarze historycznym i współczesnym, w wielu aspektach – socjologicznych, ekonomicznych, kulturoznawczych, wyznaniowych oraz edukacyjnych.

materiały nadesłane
tekst sponsorowany

11-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.