REKLAMA

SANOK: Inspirujący Indie Rock na deptaku

SANOK. W sobotę 29 lipca Galeria o smaku kawy zaprasza na kolejną odsłonę mini festiwalu „Kalejdoskop Sztuki”. Tym razem koncert zagra niezwykła Pa Lua tworząca muzykę z pogranicza Indie Rocka. Start o godzinie 17:00.

Pa Lua czyli Paulina Wójciak to muzyczny samouk. Autorka wielu tekstów oraz kompozycji. Uzbrojona w talenty wokalne oraz umiejętność gry na gitarze i ukulele, potrafi stworzyć klimat, który przywołuje na myśl najlepsze brzmienia artystów z gatunku Indie Rocka. Jak sama twierdzi inspiracji do tworzenia szuka wśród natury oraz w drugim człowieku. W przeszłości była gitarzystką oraz wokalistką kobiecego, rockowego zespołu Absurd. Jest członkiem zespołu Muzyczny Sagan, w którym gra na ukulele. W Galerii o smaku kawy zaprezentuje swój solowy, muzyczny projekt Pa Lua przy współpracy z multiinstrumentalistą oraz wokalistą Michałem Wójciakiem.

Podczas koncertu artystka zabierze słuchaczy do swojego lekko romantycznego, wrażliwego świata muzyki.

Wydarzenie jest częścią cyklu artystycznych spotkań w Galerii o smaku kawy pod nazwą „Kalejdoskop sztuki”. W każdą sobotę do końca wakacji o godzinie 17:00 galeria proponuje inne artystyczne wydarzenie. Na wszystkie spotkania wstęp bezpłatny.

PaLua

materiały nadesłane

25-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.