REKLAMA

17 MAJA: Koncert w zagórskim Foresterium

ZAGÓRZ. Serdecznie zapraszamy na koncert: ”Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego czyli historia Polski pieśnią opowiedziana”, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu 17 maja o godz. 18.30. W programie koncertu znajdą się utwory ściśle związane z dziejami Polski, historycznymi wydarzeniami czy ważnymi postaciami.

W koncercie wystąpi zespół muzyki dawnej Ensemble Barocum w składzie: Monika Fabisz – sopran, Konrad Oklejewicz – flety, Mateusz Kowalski – viola da gamba, kierownictwo artystyczne, Patrycja Domagalska-Kałuża – wirginał

Do udziału w koncercie został zaproszony chór Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. w Lesku – uczestnicy warsztatów pieśni przygotowani przez Malwinę Zych – Oklejewicz, którzy wystąpią w 1 cz. Koncertu.

Koncert realizowany jest przez Fundację Krośnieńską im. Ignacego Paderewskiego w ramach projektu: „Od dawnych pieśni do Mazurka Dąbrowskiego”, dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe”.

Współorganizatorzy: CK Foresterium, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Lesku

Wstęp wolny!

koncert-foresterium

materiały organizatora

 
09-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.