REKLAMA

IV Bieszczadzkie Forum Zawodowców w Ustrzykach Dolnych (ZDJĘCIA)

Ustrzyccy policjanci wzięli udział w IV Bieszczadzkim Forum Zawodowców. Odbyło się ono wczoraj w Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych. Było to doskonałą okazją do promowania zawodu policjanta.

Wydarzenie było skierowane przede wszystkim do uczniów klas VIII, którzy mieli okazję zapoznać się ofertami lokjalnych firm, instytucji, służb mundurowych, organizacji pro obronnych oraz uczelni wyższych.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w celu zapoznania i zachęcenia uczniów do podjęcia w przyszłości służby w Policji. Podczas spotkania zainteresowani mogli dowiedzieć się, kto może pełnić służbę w Policji i jakie są wymagania i kryteria naboru.

Stoisko policyjne cieszyło się sporą popularnością wśród młodych ludzi. Spotkanie było okazją nie tylko do promocji zawodu policjanta, ale również do porozmawiania i zadania nurtujących młodzież pytań dotyczących pracy w policji.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne


16-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.