REKLAMA

Policja poszukuje 14-latka, który zaginął w noc sylwestrową! UDOSTĘPNIJ

Rzeszów24.pl / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Igora Kaszuby, 14-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 31 grudnia 2022 r. Od tego czasu nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

Wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie blond, nos prosty, oczy ciemne, uszy lekko odstające, uzębienie pełne.

Ubiór:

Bluza z kapturem marki Kappa koloru zielonego, kurtka zimowa koloru czarnego, spodnie dresowe koloru szarego, buty sportowe marki Adidas koloru białego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821 3311 lub 112.

Na zdjęciu zaginiony Igor Kaszuba.

KWP
fot> arch. prywatne / gov.pl

02-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.