REKLAMA

Dwie dziewczynki potrącone na przejściu dla pieszych. Szły do szkoły

RZESZÓW. Policjanci wyjaśnią okoliczności porannego zdarzenia, do którego doszło na ulicy Słocińskiej. Kierujący audi, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potracił dwie dziewczynki. Obie zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie są poważne. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu audi.

2-813

Do wypadku doszło dziś o godz. 7.35 na ulicy Słocińskiej. Jak wstępnie ustalili skierowani na miejsce policjanci drogówki, kierujący audi, 24-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ulicą Słocińska w kierunku Malawy, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie idące do szkoły siostry. Dziewczynki w wieku 7 i 10 lat zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie są groźne.

Przejście dla pieszych, na którym doszło do zdarzenia, nie posiada sygnalizacji świetlnej, jednak nad bezpieczeństwem pieszych czuwała tam osoba odpowiedzialna za ruch pieszych. W momencie zdarzenia ta osoba również przebywała na pasach, sygnalizując kierowcom konieczność zatrzymania się z uwagi na obecność przechodzących osób.

Kierujący audi był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy.

źródło: KMP Rzeszów

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

05-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.