REKLAMA

BIESZCZADY: W dolinach sypnęło dziś śniegiem (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Czy to powrót zimy w Bieszczadach, takiej jaką mogliśmy się zachwycać w połowie grudnia ubiegłego roku? Niestety niewiele na to wskazuje, bo już od jutra temperatura w Bieszczadach kilka stopni powyżej 0. Dziś (16 bm.) jednak w bieszczadzkich dolinach zrobiło się biało. Spadło kilkanaście centymetrów śniegu.

foto: Mirosław Piela, fb

Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia


16-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.