REKLAMA

Ważne informacje na temat dodatków na zakup węgla i innych źródeł ciepła

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Przypominamy, iż zadania wynikające z ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym (Dz.U. 2022 poz. 1692 z późn.zm.) oraz ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022, poz. 1967) są realizowane na terenie Gminy Zagórz przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (MGOPS) w Zagórzu.

Ośrodek mieści się pod adresem ul. Targowa 5, 38-540 Zagórz i jest czynny w godzinach:
– poniedziałek 08:00 – 16:00,
– wtorek – piątek 07:30 – 15:30.

Wszelkie niezbędne informacje oraz druki wniosków można uzyskać osobiście w siedzibie ośrodka a także za pośrednictwem strony internetowej http://www.mgopszagorz.naszops.pl/ oraz na profilu Facebook MGOPS w Zagórzu lub pod nr telefonu 13 46 23 373.

Warto skorzystać z poradnika Ministerstwa Klimatu i Środowiska dotyczącego wypłaty dodatku węglowego (patrz: https://www.gov.pl/web/klimat/poradnik-dla-samorzadow-dotyczacy-wyplaty-dodatku-weglowego ) a także z informacji odnośnie dodatku na zakup opału dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła: (patrz: http://www.mgopszagorz.naszops.pl/n,dodatek-na-zakup-opalu-dla-gospodarstw-domowych-z-tytulu-wykorzystania-niektorych-zrodel-ciepla

materiały nadesłane

30-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.