REKLAMA

NOWE MIESZKANIA W SANOKU. Sprawdź Apartamenty nad Sanem!

Nowo powstające osiedle przy ul. Strażackiej w Sanoku to nowość jakiej do tej pory nie było. Apartamenty nad Sanem to propozycja dla osób szukających mieszkania z najwyższej półki.

1_128zdjęcie poglądowe

Bezczynszowe mieszkania o różnych metrażach

Apartamenty nad Sanem to nowy projekt lokalnego dewelopera. Jest to przemyślane i praktyczne zamknięte osiedle mieszkaniowe niskiej zabudowy, które budowane jest w spokojnej i pięknej dzielnicy Olchowce. Pierwszy etap inwestycji to 33 mieszkania o różnych metrażach – od 40 m² do 80 m². Co ciekawe, istnieje możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz, dzięki czemu nie musimy zabiegać o ekipy budowlane. Deweloper w standardzie oferuje mieszkania w stanie deweloperskim. Lokale są bezczynszowe, więc jest to znaczna oszczędność dla mieszkańców.

zdjęcie poglądowe

Wysoki standard. Dogodna lokalizacja

Apartamenty nad Sanem budowane są z myślą o ergonomii mieszkańców. Dostępne więc będą parkingi podziemne, miejsca postojowe zewnętrzne, windy. Niektóre mieszkania będą miały ogrody zimowe, które cieszą się ogromną popularnością.

Lokalizacja inwestycji znajduje się na terenach zielonych, które nie są w żaden sposób zagrożone strefą zalewową. Jest to potwierdzone oficjalnymi dokumentami budowlanymi koniecznymi do tzw. pozwolenia na budowę.

Niedaleko apartamentów znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła. Centrum Sanoka jest w bliskiej odległości – tylko 4 min drogi samochodem. Bliskie otoczenie lasów i liczne ścieżki spacerowe to argumenty dla osób ceniących spokój i ciszę.

Apartamenty nad Sanem to doskonałe miejsce do zamieszkania oraz inwestowania.

Mieszkania już na sprzedaż

Zakończenie I etapu inwestycji zakładane jest na I kwartał 2024 roku. Mieszkania są już dostępne w sprzedaży, dlatego warto zainteresować się propozycją lokalnego dewelopera. Ilość mieszkań jest ograniczona. Kontakt bezpośredni – Biuro Sprzedaży Witold Wójtowicz, tel. +48 608 046 735.

Link do strony dewelopera: www.sanockieapartamenty.pl

Profil Facebook: https://www.facebook.com/ApartamentySanok

zdjęcie poglądowe

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: