REKLAMA

PODKARPACIE. Śmiertelne potrącenie dziecka

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Kozodrzy. Samochód ciężarowy potrącił dziewczynkę, która prawdopodobnie skręcając rowerem, wjechała wprost przed nadjeżdżający pojazd. Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia 10-latki nie udało się uratować.

303-241097

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj, przed godz. 15, w miejscowości Kozodrza. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierująca rowerem, 10-letnia mieszkanka gminy Ostrów, prawdopodobnie podczas skrętu, wjechała wprost przed jadącego w tym samym kierunku, ciężarowego mercedesa.

Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować. 35-letni kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Ropczyce

02-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.