REKLAMA

Bieszczady. NOWA PRALNIA

Już 20 czerwca swoją działalność rozpoczęło Centrum Prania Manekin w Bieszczadach. Bieszczady z roku na rok przyciągają coraz to więcej turystów. Pojawiają się nowe inwestycje i atrakcje turystyczne, takie jak: nowy wyciąg narciarski, kolejka linowa nad Jeziorem Solińskim. Turyści chętnie odpoczywają w naszych stronach i coraz to bardziej cenią sobie jakość świadczonych usług. Goście wybierają miejsca, gdzie panuje dobra atmosfera, zachowana jest ich prywatność, a w szczególności przywiązują uwagę do tego czy są one czyste.

Centrum Prania Manekin postanowiło uruchomić nowoczesną i przyjazną środowisku pralnię, która przede wszystkim ma odpowiedzieć na potrzeby tutejszej branży turystycznej, hoteli, domków letniskowych, sanatoriów, a także restauratorów którzy obsługują przyjezdnych. Centrum Prania Manekin swoje usługi kieruje do firm, które stawiają na jakość. Po przeprowadzonych analizach i licznych rozmowach z przedstawicielami branży turystycznej, Centrum Prania Manekin wie jakie wymagania stawiane są usługom pralniczym na rynku. Dlatego już od początku działalności Centrum Prania Manekin na pierwszym miejscu będzie stawiać ma jakość i terminowość, a także na realizację usług w dobrej cenie.

Zapraszamy Państwa do współpracy z Centrum Prania Manekin, oferującego usługi prania wodnego z gwarancją najwyższej jakości. Działalność oparta jest o najnowocześniejsze technologie z wykorzystaniem środków piorących przyjaznych środowisku.

Wykonujemy usługi dla naszych klientów z zakresie:

  • usługi pralnicze (głównie bielizna pościelowa i gastronomiczna, odzież robocza)
  • usługi w zakresie dezynfekcji (kołdry, poduszki, koce)
  • drobne naprawy krawieckie
  • transport prania (wkrótce)

Centrum Prania Manekin

Twoja satysfakcja to nasz priorytet!

Bezmiechowa Górna 24, 38-600 Lesko

tel. 502 575 570

www.facebook.com/cpmanekin

maneki_1

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

17-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: