REKLAMA

KOMAŃCZA. Sprawca śmiertelnego wypadku miał 1,8 promila alkoholu we krwi! (ZDJĘCIE)

POWIAT SANOCKI. Sąd Rejonowy w Sanoku zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla 37-letniego kierowcy volkswagena, podejrzanego o spowodowanie wypadku śmiertelnego w Komańczy. Mężczyzna był nietrzeźwy i uciekł z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

303-238711

Do tragicznego wypadku doszło w minioną środę przed godziną 12, w miejscowości Komańcza w powiecie sanockim. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście.

37-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W komendzie mężczyzna poddał się badaniu na stan trzeźwości, które wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 37-latkowi prokuratorskich zarzutów spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Wczoraj na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Sanoku zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.  

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa W Sanoku.

źródło: KPP Sanok

Zdjęcie z miejsca zdarzenia / KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZARSZYN. Nieprawidłowe wyprzedzanie. Dwa samochody wpadły do głębokiego rowu (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.