REKLAMA

Atak nożownika na Podkarpaciu! Podejrzany to 14-latek! Zginął młody mężczyzna!

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Wczoraj (6 bm.) około godziny 20 przy jednym z przystanków w Stalowej Woli doszło do ataku nożownika. Zginął 36-letni mężczyzna. Podejrzany to 14-letni mieszkaniec Stalowej Woli!

Do zdarzenia doszło na Alejach Jana Pawła II, nieopodal straży pożarnej. Pierwsi do akcji reanimacyjnej ruszyli będący nieopodal nastolatkowie. Jak podają media pomagał im policjant będący po służbie, a następnie strażacy, którzy dobiegli na miejsce zdarzenia. Mężczyznę reanimowano ręcznie, a także za pomocą automatycznego urządzenia. Po godzinie odstąpiono od akcji. Niestety życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

36-letnia ofiara orzynała cios nożem w plecy. Sprawca zbiegł z miejsca. Ruszyli policyjna obława. Udało się namierzyć podejrzanego.

– Zatrzymany podejrzany to 14-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Materiały trafiły do Sądu Rodzinnego, który będzie prowadził postępowanie w tej sprawie – przekazuje prokurator Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu

Nie znane są powody ataku nastolatka, na 36-letniego mężczyznę.

Zdjęcie poglądowe

red.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie dwóch pojazdów. Potrzebny był sprzęt hydrauliczny! (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.