REKLAMA

12 LUTEGO. Walentynkowy Podkarpacki Bazarek! Zdrowa żywność na wyciągnięcie ręki (VIDEO)

SANOK, BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Już 12 lutego zorganizowana zostanie kolejna odsłona festiwalu zdrowej żywności prosto od rolnika, czyli Podkarpacki Bazarek. Bliskość daty Walentynek sprawi, że na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić plac przy PODR w Boguchwale czekać będzie wiele atrakcji przypominających o święcie zakochanych. Przede wszystkim jednak, będzie to doskonała okazja do zakupienia zdrowych, ekologicznych wyrobów produkowanych przez podkarpackich rolników.

Patronat medialny nad podkarpackim bazarkiem objęły nasze portale:

Rzeszów24.pl, tvPodkarpacie.pl oraz Podkarpacie24.pl

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, kierowany przez Roberta Pieszczocha wyszedł z bardzo potrzebną inicjatywą, by raz w miesiącu w Boguchwale odbywał się bazarek, na którym podkarpaccy rolnicy i przetwórcy zdrowej żywności będą mogli sprzedawać swoje produkty mieszkańcom. Pierwszy bazarek odbył się 6 listopada 2021 roku, drugi – świąteczny, miesiąc później. W obu terminach, na placu przy PODR pojawiły się tłumy klientów, pragnących kupić zdrową i ekologiczną żywność prosto od rolników.

Świąteczny bazarek skupił uwagę tysięcy klientów poszukujących zdrowej żywności prosto od podkarpackich rolników. Sprzedawców było ponad 170! Miesiąc później mroźna pogoda nieco przestraszyła kupców oraz klientów, choć i tym razem o najlepsze produkty wcale nie było łatwo. Kolejna okazja do zaopatrzenia się w zdrową żywność już 12 lutego. Będzie to wyjątkowa, walentynkowa odsłona Podkarpackiego Bazarku.

Bazarek w Boguchwale. Zdrowo, ekologicznie i pysznie! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Sukces świątecznego Ekobazarku! Zdrowa żywność prosto od rolnika! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Jako patron medialny nad tym wydarzeniem, serdecznie Państwa zapraszamy w sobotę na plac przy PODR w Boguchwale.


materiały nadesłany

Nie zapominajmy również, że Podkarpacki Bazarek włączy się w 30. Finał WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia na Rynku Galicyjskim w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Stragany z wyśmienitymi lokalnymi wyrobami oraz stoiska pełne rękodzieła idealnie wkomponują się w piękną scenerię sanockiego Skansenu. Nie zabraknie tradycyjnych wędliniarskich wyrobów zachwycających smakiem i aromatem, serów wytwarzanych bez chemii według starych przepisów, oraz pysznego swojskiego chleba prosto od mistrzów piekarnictwa, podkarpackich miodów i produktów pszczelarskich, ekologicznych przetworów, powideł, wyszukanych przypraw, warzyw i owoców.

– Mieszkańcy naszego województwa mogli zakupić zdrowe, ekologiczne i smakowite produkty bezpośrednio od podkarpackich rolników – podkreślają organizatorzy.

Organizatorzy szykują też niespodziankę – Mini Zoo. – Atrakcja zostanie przygotowana głównie z myślą o najmłodszych. Zachęcamy rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy – zachęcają organizatorzy Bazarku.

Stoiska czynne będą od godziny 10:00!


foto: PODR w Boguchwale

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Relacja z pierwszego ekobazarku w Boguchwale:

Tłumy na podkarpackim bazarku. Produkty rolników sprzedane na pniu (VIDEO, ZDJĘCIA)

Czy podkarpacki bazarek zawita do Sanoka? Dyr. Pieszczoch już o tym myśli

foto ilustrujące artykuł: PODR w Boguchwale

źródło: Red., Bieszczadzki Sztab WOŚP

11-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.