REKLAMA

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP SEGREGACJI!

|

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP SEGREGACJI!

O godzinie 14 na Rynku Głównym w Rzeszowie rozpoczyna się wielka manifestacja przeciwko segregacji sanitarnej. Protest przeciwko bezprawnym restrykcjom oraz odbieraniu Polakom swobód obywatelskich poprawadzi Karolina Pikuła z tvPolska.pl oraz tvPodkarpacie.

Gościem specjalnym jest poseł na Sejm, Grzegorz Braun z Konfederacji. Jako goście przybyli również orędownicy wolności z całej Polski: Sebastian Pitoń, inicjator Góralskiego Veta, Grzegorz Płaczek, działacz społeczny, dr Agata Osiniak, uświadamiająca Polaków co do zagrożeń związanych z preparatami przeciwko C-19. Podczas manifestacji spotkać można Adama Kanię, Jacka Kotulę oraz Tomasza Wolana. Na protest przybędzie również raper Maskit.

Z kolei autorzy Marcin Rola, Wojciech Sumliński już o 16 przedstawią swoje najnowsze publikacje w Hotelu Bristol na ulicy Mikołaja Kopernika 12. Podczas marszu wolni Polacy dają wyraźnie znać, iż nie zgadzają się na rządowe podziały i segregacją na „lepszych i gorszych”.

ZOBACZ TAKŻE:

Karolina Pikuła – tvPolska.pl: DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE! RAZEM mówimy STOP CENZURZE!

tvPolska

 

15-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.