REKLAMA

Klub fitness i siłownia premium za darmo dla wszystkich

SANOK / PODKARPACIE. Piotr „Bestia” Piechowiak i Marcin Wrzosek w gronie gwiazd na największym fitnessowym wydarzeniu tego roku przy ul. Podgórze 8. Już w sobotę, 29 stycznia, wielkie otwarcie Xtreme Fitness Gyms. Wstęp wolny, a na pierwsze 50 osób czekają prezenty.

W sobotę drzwi nowego klubu, zlokalizowanego w odnowionym obiekcie przy ul. Podgórze 8, będą otwarte już od godz. 11.00, przez cały dzień bezpłatnie dla wszystkich. Pierwsze 50 osób otrzyma nagrody niespodzianki.

Główne atrakcje będą mieć miejsce od godz. 11.00 do 17.00. W kolejne dni każdy chętny będzie mógł skorzystać z klubu bezpłatnie, wykorzystując do tego darmową wejściówkę do odbioru w recepcji klubu lub na www.xfg.pl. Naszemu miastu przypadnie 50. klub sieci Xtreme Fitness Gyms.

Na sobotę, swoją obecność potwierdzili: Piotr „Bestia” Piechowiak, utytułowany kulturysta, strongman i zawodnik FAME MMA oraz Marcin „Polishzombie” Wrzosek zawodnik KSW i Fame MMA.

Co było pierwsze: technologia czy fitness?

Każdy klubowicz Xtreme otrzymuje bezpłatny dostęp do aplikacji na smartfony XtremeAPP i platformy treningowej VOD XtremeGO. Cyfrowe narzędzia od klubu fitness to nowy standard obecny u najlepszych sieci na całym świecie.

Producenci sprzętu i akcesoriów fitness nie pozostają w tyle z wdrażaniem nowych technologii, co zmienia podejście w projektowaniu i produkcji. Efekty są łatwo zauważalne przez klientów klubów, gdzie wykorzystuje się taki sprzęt.

–W klubie jest 8 stref treningowych m.in. z bramą funkcjonalną od Naomi, bo współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami. To daje nam, jak w przypadku włoskiego sprzętu Panatta, przewagę nie tylko w estetyce i trwałości wykonania, ale przede wszystkim w biomechanice, która ma realny wpływ na lepsze efekty treningów. Przykładem jest zestaw maszyn na pośladki, którego próżno szukać u innych producentów – mówi Tomasz Rzepka, właściciel klubu.

Więcej za mniej

Polskie i zagraniczne sieci klubów fitness prześcigają się w dodatkowych benefitach z posiadania karnetu. Skupiając się na metaforze „prześcigania”, można stwierdzić, że Xtreme Fitness Gyms pierwsze dobiegło do mety.

– Pomimo, że to młode i fitnessowe osoby, to na początku dla naszych recepcjonistek było dużym wyzwaniem wymienić jednym tchem wszystkie dodatkowe świadczenia w cenie karnetu – śmieje się Tomasz Rzepka, właściciel klubu. – Każdy posiadacz karnetu otrzymuje bezpłatnie: zajęcia fitness, konsultację z instruktorem, aplikację z wirtualną kartą wstępu do klubu oraz bazą ponad 1000 wideoinstrukcji jak ćwiczyć na naszych maszynach, platformę VOD z treningami fitness i zajęciami z trenerem, gwarancję stałej ceny, a przy opcji multiklub dostęp do blisko pięćdziesięciu klubów sieci na Śląsku i w całej Polsce.

Przy wyborze klubu fitness na końcu zawsze pozostaje kwestia opłaty za członkostwo. Nowy klub to światełko w tunelu na pojawienie się oferty, na której nie ucierpi kieszeń ani jakość świadczonej usługi.

Najlepiej przyjść do klubu już teraz lub w dniu otwarcia i przekonać się, że ceny za miesięczny karnet w przedsprzedaży faktycznie zaczynają się od 65 zł – zachęca Tomasz Rzepka. – Karnety można również zakupić wchodząc na naszą stronę www.xfg.pl – dodaje.

Wielkie Otwarcie Xtreme Fitness Gyms w Sanoku
29 stycznia, sobota

W dniu otwarcia bezpłatny wstęp dla wszystkich!

godz. 11.00
Otwarcie klubu w odnowionym budynku przy ul. Podgórze 8.

od godz. 11.00 do godz. 17.00
Muzyka, za konsolą Dj Mobius, konkursy i wyzwania z nagrodami. Ponadto stoiska partnerów:

  • Dietetyk Strefa Zdrowia Anna Mroczkowska – porady żywieniowe, analiza składu ciała, www.sfera-zdrowia.pl
  • Jasik Fizjoterapia – darmowe porady dot. kontuzji i schorzeń, www.fizjoterapeuta-sanok.pl
  • Catering Rajska – degustacja produktów, www.facebook.com/Catering.Rajska/
  • Szkoła Sztuk Walki Samuraj, www.samurajsanok.pl

Gość specjalny otwarcia od godz. 11.00 do 15.00

Piotr „Bestia” Piechowiak, utytułowany kulturysta, strongman i zawodnik FAME MMA, Marcin „Polishzombie” Wrzosek utytułowany zawodnik MMA federacji KSW. Dla wszystkich chętnych możliwość wspólnego treningu z Piotrem Piechowiakiem i Marcinem Wrzoskiem, konkursy i wyzwania z nagrodami.

godz. 12.00
Oficjalne otwarcie klubu: przecięcie wstęgi, tort i toast z szampanem.

godz. 13.30
10XTraining, autorskie zajęcia HIIT na specjalnie skonstruowanej bramie z cyfrowym ekranem.

od godz. 16.00 do 19.00
Maraton zajęć fitness. Zapisy w recepcji klubu. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

25-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: