REKLAMA

PRACA w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Lubisz wyzwania? Chcesz się sprawdzić w jednej z najważniejszych komórek organizacyjnych zagórskiego magistratu zajmującego się m.in. realizacją i nadzorem gminnych inwestycji? Szukasz stabilnej pracy dającej szansę na indywidualny rozwój i objęcie kierowniczego stanowiska?

Jeśli tak, to niniejsza oferta jest właśnie dla Ciebie! W związku z zamiarem przeprowadzenia w 2022 r. rekrutacji na stanowiska pracy w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RGK), Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu chce stworzyć potencjalnym Kandydatkom i Kandydatom możliwość indywidualnego zapoznania się ze specyfiką działalności referatu poprzez kontakt osobisty (pokój nr 23 Urząd Miasta i Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2), telefoniczny (tel. 13 462 20 62 w. 65) lub mailowy gk1@zagorz.pl.

Oferta adresowana jest zarówno do osób z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w branży, jak i do tych chcących nabywać i podnosić swoje kwalifikacje podczas pracy w urzędzie. Informacje o terminie i szczegółowych warunkach naboru będą dostępne na: http://www.umig-zagorz.ires.pl/, http://www.zagorz.pl/ oraz na https://www.facebook.com/miastoigminazagorz.

źródło: UMiG Zagórz / nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Atrakcyjna nieruchomość w Zagórzu już niebawem na sprzedaż!


zdjęcie poglądowe

29-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.