REKLAMA

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

|

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu podsumowano realizację kolejnego mikroprojektu uzupełniającego inwestycję związaną z odbudową tej części wzgórza klasztornego. Perełka w turystycznej koronie gminy Zagórz wzbogaciła nowoczesną sferę i rozszerzyła efektowną ofertę opartą na innowacyjnym spojrzeniu na kulturę pogranicza. Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO.

W zagórskim Foresterium zorganizowano również konferencję naukową oraz rozdano nagrody i wyróżnienia w konkursie na tworzenie makiet zabytków pogranicza polsko-słowackiego. Najlepsze prace robiły ogromne wrażenie.

W gminie Zagórz trwają już przygotowania do kolejnego letniego sezonu turystycznego. Foresterium i związane z nim nowe atrakcje są dla dla włodarzy dużą nadzieją.

SZCZEGÓŁY w materiale VIDEO.

Projekt „Cyfrowe oko” – Innowacyjne spojrzenie na kulturę pogranicza. Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.


grafika poglądowa

21-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.