REKLAMA

Legalna praca w Holandii na wyciągnięcie ręki

Pomimo kolejnych lockdownów gospodarki państw Unii Europejskiej wciąż głodne są rąk do pracy. Praca czeka na mieszkańców Podkarpacia między innymi w Holandii. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców w tym właśnie kraju poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, od rolnictwa, przez logistykę, na produkcji kończąc. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

Praca za granicą to wciąż popularna wśród Polaków forma zarobkowania. Polacy nie decydują się jedynie na wyjazdy sezonowe. Do krajów Zachodniej Europy udają się przez cały rok, szukając pracy nie tylko w rolnictwie, lecz także przetwórstwie, przemyśle, usługach oraz produkcji. Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków kierunkiem, w tym również mieszkańców Podkarpacia jest Holandia. W przypadku mieszkańców regionu Podkarpacia wyszukiwanie ofert pracy w tym kraju jest o tyle łatwe, że w Jaśle od trzech lat działa biuro pracy Work Centre. Firma ta zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców holenderskich od wielu lat. Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii pozwala Work Centre na stworzenie oferty dla osób poszukujących pracy zarówno na długi okres, jak i sezonowo.

Pracowników, którzy chcą podjąć pracę w Holandii rekrutujemy przez cały rok. Zapotrzebowanie ze strony firm holenderskich nie słabnie. Obecnie możemy zrekrutować znaczną liczbę pracowników w takich branżach jak rolnictwo, przetwórstwo, produkcja oraz usługi. Dla każdego znajdzie się praca. Oferty czekają na zainteresowanych pracą w Holandii w naszym jasielskim biurze – przekonuje Monika Szymczak, koordynator Work Centre w Jaśle.

Pracodawcy, z którymi współpracuje Work Centre zapewniają swoim pracownikom zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałej współpracy z firmami transportowymi, których busy kursują codziennie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.

Każdy, kto szuka ofert pracy w Holandii może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej agencji workcentre.com.pl lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. W rekrutacji on-line może wziąć udział każda osoba zainteresowana ofertami pracy, bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszka.

Jasło | ul. 3 Maja 30 | tel. 519 138 005, 797 351 037

Tomaszów Lubelski | ul. Kościuszki 24 pok. 4 | tel. 533 966 678, 533 111 037

Opole | ul. Ozimska 48 pok. 23 | tel. 77 441 06 54, 533 155 868, 739 230 594, 533 087 111

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

28-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: