REKLAMA

Jarosław SACHAJKO: Mam nadzieję, że myśliwi przestaną słuchać fałszywych obrońców (VIDEO)

|

Jarosław SACHAJKO: Mam nadzieję, że myśliwi przestaną słuchać fałszywych obrońców (VIDEO)

POLSKA. Rozmowa z posłem Jarosławem Sachajko o nowych rozwiązaniach dla rolników jakie daje ustawa ułatwiająca rolniczy handel bezpośredni w soboty i niedziele. Zapytaliśmy również o skuteczność walki polskiego rządu z wirusem ASF na terytorium Polski. Poseł wyjaśnił także jak wielką odpowiedzialność ponoszą Koła Łowieckie za obecny stan populacji dzików, i że to właśnie myśliwi powinni stanąć na wysokości zadania w obronie polskich hodowców świń.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

tvPolska.pl Niepodległość nie na sprzedaż. STOP gloryfikacji ludobójców UPA!

Rozmówca porusza temat pozycja Polski w UE. Zaprasza na Marsz Niepodległości, zjednoczonych patriotów ponad podziałami. Podkreśla, że niepodległość naszej ojczyzny nie jest na sprzedaż. Mówi o rosnących napięciach Polski z Ukrainą – przedstawia pomysł deputowanych obwodowej komisji lwowskiej , który jest gloryfikacją ludobójców z UPA. Tumanowicz mówi o alternatywnych źródłach energii, a także wypowiedzenie zielonego ładu UE. Czy grozi nam ponowne zamykanie cmentarzy? Rząd jest nieprzewidywalny w głupocie, zacietrzewieniu i uzależniony od wpływów koncernów farmaceutycznych. Nie dajmy się zwariować: spokój i zdrowy rozsądek nas ratuje.

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.