REKLAMA

52-latek z Podkarpacia umawiał się na seks z 13-latką

POLSKA. Zabrzańscy policjanci razem z podkarpacką policją doprowadzili do zatrzymania 52-letniego mężczyzny, mieszkańca województwa podkarpackiego, który jest podejrzany o obcowanie płciowe z 13-latką. Na wniosek zabrzańskiej prokuratury 52-latek został aresztowany na 3 miesiące. W trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów.

64-659710

Jak ustalili zabrzańscy policjanci 52-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, od lutego do marca 2021 roku trzy razy spotkał się z 13-letnią mieszkanką Zabrza.

Mężczyzna poznał dziewczynkę na jednym z popularnych portali internetowych. Do spotkań dochodziło w hotelu na terenie Zabrza. Sytuacja wyszła na jaw dzięki czujności szkolnego pedagoga, który zauważył niepokojące zachowanie dziewczynki.

Kiedy o możliwości popełnienia przestępstwa zostali poinformowani kryminalni z zabrzańskiej komendy, rozpoczęli intensywne działania operacyjne oraz dochodzeniowo-śledcze zmierzające do zebrania obszernego materiału dowodowego i zatrzymania mężczyzny.

 

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do wykorzystywania seksualnego 13-latki. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

Sprawa jest rozwojowa i nie jest wykluczone, że zatrzymanemu przedstawione zostaną kolejne zarzuty.

 

KMP Zabrze

 

18-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.