REKLAMA

Udało się! Szkoła w Zahutyniu będzie miała nowy sztandar. Sukces zbiórki (FOTO)

GMINA ZAGÓRZ / ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Sukcesem zakończyła się akcja zbiórki środków na zakup nowego sztandaru dla Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu. Konto wskazuje 120% założonego celu, jest zatem pewność, że przedsięwzięcie zainicjowane przez nauczycieli oraz rodziców uczniów tej placówki zostanie zrealizowane.

O pomyśle dyrekcji, grona pedagogicznego oraz rodziców uczniów szkoły w Zahutyniu pisaliśmy tutaj: GMINA ZAGÓRZ / ZAHUTYŃ: Zbiórka pieniędzy na sztandar szkoły!

Po kilkudziesięciu dniach możemy poinformować, że dzięki wszystkim darczyńcom udało się zebrać potrzebne środki na zakup sztandaru. Licznik zbiórki wskazuje 120% kwoty potrzebnej do realizacji celu.

Za pomoc, życzliwość i wsparcie – DZIĘKUJEMY! Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i przyłączenie się do zrzutki na sztandar szkolny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz instytucjom zaangażowanym w naszą akcję – bez Waszej przychylnej postawy cel akcji nie byłby osiągnięty. Razem zebraliśmy kwotę 6 020 złotych. Przeznaczymy ją na sztandar, który stanie się symbolem szkoły, przypomni historię naszej miejscowości oraz kraju, uświetni najważniejsze uroczystości szkolne.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość.

Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi…” Jan Paweł II

Dziękujemy!

PRZEJDŹ DO ZBIÓRKI – kliknij

źródło: Red., materiały nadesłane

29-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.