REKLAMA

Mieszkaniec Leska zatrzymany za handel narkotykami!

38 gramów poporcjowanej marihuany zabezpieczyli policjanci podczas zatrzymania 37-letniego mieszkańca Leska, podejrzewanego o handel narkotykami. W sprawie zatrzymano także drugiego mężczyznę, który kupował środki odurzające od 37-latka.

Wczoraj około godz. 19, lescy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 37-latka podejrzewanego o handel narkotykami. Czynności w tej sprawie funkcjonariusze prowadzili od kilku tygodni. Do policyjnego aresztu trafił również 24-latek, który u starszego kolegi kupował środki odurzające. W mieszkaniu 37-latka znaleziono i zabezpieczono 38 gramów suszu. Tester wskazał, że znaleziony szusz to marihuana.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło: KPP

19-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.