REKLAMA

BIESZCZADY: Pędził 132 km/h w obszarze zabudowanym!

BIESZCZADY. Policjanci z ustrzyckiej drogówki, za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym, zatrzymali prawo jazdy 28-letniemu kierowcy bmw. Mężczyzna jechał przez miejscowość Wojtkowa z prędkością 132 km/h. Pamiętajmy, że nadmierna prędkością, w połączeniu z panującą aktualnie zmienną aurą, mogą przyczynić się do poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Policjanci, podczas swoich codziennych służb, monitorują sytuację na drogach. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, funkcjonariusze kontrolują m.in. prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Łamiący przepisy ruchu drogowego muszą mieć świadomość, że policjanci nie będą tolerancyjni dla osób stwarzających zagrożenie na drodze. W sobotę przekonał się o tym 28-letni kierowca bmw, zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Wojtkowej. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 132 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci zatrzymali kierowcy dokument prawa jazdy. Dodatkowo w związku z rażącym przekroczeniem dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym, aż o 82 km/h, nałożyli na kierowcę mandat karny. Ponadto na konto 28-latka wpłynęło 10 punktów karnych.

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

19-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.