REKLAMA

Akademia Piłkarska WIKI Sanok wyszkoliła już troje reprezentantów Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Akademia Piłkarska WIKI Sanok poinformowała o kolejnym powołaniu do reprezentacji Polski dla swojej wychowanki. Do Klaudii i Kacpra dołączyła Vittoria. – Sukces to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń – czytamy w komunikacie akademii.

5 lat 3 reprezentantów Polski. Od początku działalności stawialiśmy sobie za cel wysoką jakość zarówno szkoleniową jak i organizacyjną. Jesteśmy solą w oku wielu, idziemy pod wiatr ale robimy swoje. Efekt? Trzech Reprezentantów Polski! Do Klaudii i Kacpra dziś dołączyła Vittoria. Bardzo się z tego cieszymy i trzymamy kciuki za dalszy ich rozwój. Wszyscy pracujemy na ten sukces. Rodzice, Trenerzy i Sponsorzy tworzymy jeden zespół po to aby spełniać marzenia małych zawodników. Dziś spełniło się marzenie Vitorii. Jutro może się spełnić marzenie kolejnego zawodnika. Jednak w Akademii uczymy pokory i wpajamy, że nic nie przychodzi samo. Sukces to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Zapraszamy do Akademii  Piłkarskiej Wiki Sanok! – czytamy na profilu AP Sanok na Fb.

Źródło: Akademia Piłkarska Wiki Sanok /FB

25-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.